שיווק באינטרנט - מרכזים את הפעילות השיווקית בערוץ אחד

 

שיווק באינטרנט הוא הפיתרון האידיאלי הכולל של כל מחקלת השיווק שעד כה פיזרה את הפעילות בשלל הערוצים: קידום מכירותשטט, אירועי יחסי ציבור, מודעות פרסום ועוד ועוד. שיווק באינטרנט הוא פיתרון לכל הערוצים הללו יחד מאחר ובאמצעות האינטרנט ניתן להגיע לכל קהל יעד (פרט לגיל השלישי של המבוגרים / קשישים אשר עדיין אינם משתמשים באינטרנט). שיווק באינטרנט הוא בעיקר הדרך היעיליה ביותר להגיעלקהל הצעיר של ילדים, נוער וחיילים משוחררים אשר אינם צורכים עיתונות יומית, עיתונות מקצועית, מקומונים, אינם מאזינים כמעט לרדיו וכו'. שיווק באינטרנט הוא הדרך להעביר מסרים יעילים, ממוקדים ואפקטיביים לכל קהל וקהל בהתאם לאתרים בהם הם גולשים.

 

שיווק באינטרנט באמצעות אתר הבית:

אתר האינטרנט שלכם הוא הערוץ החזק ביותר שלכם לשיווק. כמובן שבכדי להצליח לעניין לקוחות במוצרים ובשירותים שלכם עליכם להוביל אותם את אתר הבית. להלן כמה רעיונות לעידוד השימוש באתר הבית של חברה: כל דיוור שנשלח אל הלקוחות חייב להציג את הגישה לאתר הבית, כאשר אנשים מתקשרים לחברה, חשוב להשמיע להם באמצעות הקלטת האוטומטית שיש להם את האופציה לפנות לאתר הבית וכו'. כמו כן, בכדי להבטיח הצלחת שיווק באינטרנט, על האתר להיות מקודם במנועי החיפוש כך שתהנו תמיד מתנועת גולשים ערה. לגבי שיווק באינטרנט באמצעות אתר הבית - זהו הערוץ החזק ביותר שלכם לפרסם את עצמכם. ללאצנזורות, ללא קיצוצים בזמן ובמקום - אתר הבית הוא המקום להרעים בסופרלטיבים אודות החברה, הפיתוח, החדשנות, ההטבות, המבצעים וכו'. אתר הבית שלכם הוא המדיה שלכם בחינם! כדאי לנצלה עד תם.


שיווק באינטרנט באמצעות שיתופי פעולה:

שיווק באינטרנט מתאפשר באמצעות היכות שלכם לשתף פעולה עם חברות אחרות ולקיים פעילות מסחרית משותפת אשר תניב תוצאות לשני הצדדים. דוגמא לשיתופי פעולה באמצעות האינטרנט: אם לכם יש אתר הפונה לילדים ונוער ואתר מזהים אתרים או אתרים אחרים אשר מציעים אף הם אטרקציות לגיל הזה - אתם יכולים לבצע שיתופי פעולה וכך להנות מהגולשים שלהם ולחלוק איתם את הגולשים שלכם.


שיווק באינטרנט באמצעות העברת תכנים באתרי תוכן:

קל ופשוט כיום להעביר מידע חדשותי, שיווקי ואף פרסומי באמצעות אתרי איתנרנט הינוזנים מתכנים. אם אתם חברה העוסקת באמנות הבידור ובמוזיקה, אתם יכולים לעניין את כל מדורי התרבות ואתרי התרבות באינטרנט בחומרים שהפקתם ותמורת רקדיט ופרסום סמוי - הם יפורסמו בחינם! כי לאתרים יש אינטרסים להעלות תכנים.


שיווק באינטרנט באמצעות מדיות חברתיות:

אנשים שלא מנצלים את המדיות החברתיות לצורך פרסום סמוי וכן לצורך שיווק באינטרנט באופן ישיר הם פשוט פראיירים! הרי המדיות החברתיות הן הפורמט האידיאלי להעברת תכנים, ללא פיקוח, ללא צנזורה, ללא עריכה וליטוש. מדיות חברתיות הן פלטפורמה דרכה אפשר להעביר תכנים שיווקיים מכירתיים על החברה,מוצריה ושירותיה ללא הגבלה.